Tehergépjármü vezetöt, sofört CE jogosítvánnyal

München

Az ideális jelölt EU – vezetöi engedéllyel, CE, CPC árufuvarozói- kártyával és minimum 3 éves tehergépjármü vezetöi tapasztalattal rendelkezik. 3 évig effektíven kamionozott.

Munkavégzéshez a minimum A2 szintü német nyelvtudás alapfeltétel! Szükséges telefonon is kommunikálnia kell, meg kell, értse.  Saját autó szükséges.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkahelyet München
  • Nyugat-német tarifaszerinti bérezés, határozatlan idejü rögzített munkaszerzödés
  •  Fizentès netto 1700 – 1900 havonta
  • Évente 24 nap szabadság
  • Munkaidö hétfötöl-péntekig, hétvége szabad,
  • Tisztességes, megfizethetö szállás Németországban
  • Barátságos munkakörnyezet

Az utazást a munkavállalók egyénileg autóval vagy tömegközlekedéssel oldják, meg költségéröl mi gondoskodunk. Olcsó szállás keresésében segít a partnercégünk, de a szállást késöbbiekben mindenki maga fizeti. Segítséget nyújtunk a szükséges dokumentumok összeállításában és a hivatalos adatlapok kitöltésében Igozolja le hogy a  családipótlék  192 Euro gyermekeként.

Jelentkezni motivációs levéllel, önéletrajzzal, jogosítványának másolatával, digitális tachograf kártya bemutatásával E-mailen keresztül lehetséges:

Stephanie Haack       bewerbung@fahr-zeit.de.

Ígérünk Önnek egy stabil, biztos munkahelyet Németországban, egy jó fizetéssel.